Diğer Haberler

‘Çocuklarımız ve gençlerimiz her zaman önceliğimiz olmuştur’

-REKLAM-

Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan ve yönetim kurulu üyeleri, Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne yeni atanan Nevzat İnanç’a hayırlı olsun ziyaret etti.

Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan ve yönetim kurulu üyeleri bir süre göreve yeni atanan Nevzat İnanç’ı ziyaret ederek başarı dileğinde bulundular. Ziyarette Müdür İnanç’a odanın faaliyetleri ve projeleri hakkında bilgi veren Başkan Akdardağan, “Mahallelerin simgesi bakkal esnafları olarak çocuklarımız ve gençlerimiz her zaman önceliğimiz olmuştur. Her bir  esnafımız geleceğimizin teminatı olan gençlerimize karşı çok duyarlılar. Gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzak durması, spora teşvik edilmesi ve güvenli bir eğitim alabilmesi için ne gerekiyorsa yapmaktayız.” Dedi.

Başkan Akdardağan “Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzün projelerine ve faaliyetlerine destek olmaya, gençlerimizi gözetmeye, spora ve topluma yararlı bireyler olarak yetişmesi için duyarlılık göstermeye devam edeceğiz. Bu vesile ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevine atanan Müdürümüz Nevzat İnanç’a başarılar diliyoruz.” Dedi.

Sakarya’daki birlikteliğin örnek olduğunu vurgulayan Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç, gençliğin yanında ve destekçisi olan Bakkallar Odası Başkanı Ahmet Akdardağan, yönetim kurulu nezdinde tüm bakkal esnaflarına teşekkür etti.

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Haberler

MHP’li mahalle temsilcileri sertifikalarını aldı

Milliyetçi Hareket Partisi Adapazarı teşkilatı "mahalle temsilcileri sertifika takdim" programlarına devam ediyor. Yenikent bölgesinden sonra kuzey köyleri temsilcilerine de sertifikaları...