Diğer Haberler

Ekrem Yüce: Gazeteciler toplumun hür sesidir

-REKLAM-

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü için yayımladığı kutlama mesajında, “Gazeteciler toplumun hür sesi, vicdanıdır. Bu kutsal mesleği icra eden her bir neferin gününü yürekten kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle bir kutlama mesajı yayımladı. Yüce, gazetecilerin toplumun vicdanını temsil ettiğini ve yaşayan her bir bireyin hür sesi olduklarına dikkat çekti.

Basın mensuplarının aynı zamanda bir kamu görevi icra ettiğini kaydeden Başkan Yüce, “Güzel bir Sakarya, güzel bir Türkiye için görev yapan her bir basın mensubumuzun günü kutlu olsun” ifadelerini kullandı.

“85 milyonun huzuru için…”

Yüce’nin mesajı şöyle: “Bugün, sahada fedakârca görev yapan her bir gazeteci için kıymetli bir gün olan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü. Bu münasebetle, toplumun vicdani değerlerini koruyan, kamunun çıkarları için gece-gündüz demeden görev yapan her bir basın mensubumuzun gününü kutluyorum. Şu unutulmamalıdır ki; gazeteciler 85 milyonun huzuru için en mühim temel taşlardan biridir. Milletimizin hakkını koruyan, ülkemizin menfaatlerini her mecrada dile getiren gazeteciler Türkiye Yüzyılı’nın inşası için de çok önemli bir rol üstlenmektedir. Hakkı savunan, doğruyu haykıran tüm emekçi dostlarımın gününü yürekten tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum”

Son Haberler

Yusuf Alemdar 15 Temmuz gecesini anlattı: ‘Hainlerin saçtığı karanlık Sakarya’nın destanıyla aydınlandı’

15 Temmuz hain darbe girişimine karşı yazılan demokrasi zaferi, Sakarya’da yine aynı meydanda aynı ruhla canlandı. Çark Caddesi’nde kol...