Diğer Haberler

En Trend Tesettür Kombin Önerileri

-REKLAM-

Trend tesettür kombin modelleri arasında kadınların tercihi pratik giyimi olan modellerden yana olmaktadır. Kaliteli giysi modelleri arasında yer alan her kombin modeli kadınlar tarafından tercih edilebilir. Herkesin beğenileri birbirinden farklı olabilir. Bu neden dolayı günlük kullanım için genel olarak daha rahat giysi modelleri tercih edilir.

Bu giysi modelleri arasında bol kesim tunik ve gömlek modelleri ilk sıralarda yer alır. Her tesettürlü kadının mutlaka dolabında olması gereken tunik modelleri ile klasik ya da spor bir günlük kombin modeli yapılabilir. Tesettür giysi modellerinde esnek kumaş modelinden üretilmiş olan tasarımları son derece önemlidir. Rahat hissettiren her giysi günlük olarak giyilebilir. 

Tesettür Kombin 

Tesettür kombin yaparken geçen zamanı aza indirebilmek adına giyimi basit olan modeller tercih edilebilir. Bu modeller arasında yer alan uzun gömlekler ile pantolon modelleri göze hitap eden başarılı bir kombin yapılmasına yardımcı olur. Tesettür giyim modellerinde her parçanın üretimi birbirinden farklıdır. Buna ek olarak normal giysilerden de farklı olan noktaları vardır. Kaliteli bir kombin yapabilmek için renk ve kumaşların uyumlu olmasına özen göstermelisiniz.

Renklerin benzer ya da birbiri ile uyumlu olan tonlardan oluşması gerekir. Uyumlu tonları yakalayarak kendinize özel bir model yapabilirsiniz. Ayna karşısında hazırlık süresinde renkleri kendinize tutarak da karar verebilirsiniz. Hangi renklerin size iyi geldiğini kendi gözleriniz ile görebilirsiniz. 

Genç Tesettür Kombinleri 

Genç tesettür kombinleri arasında genel olarak rahat kesimi olan Jean pantolon modellerini görebilirsiniz. Kaliteli kumaş modellerinden üretilen ve giyildiği zaman hareket kısıtlamayan pantolon modelleri ile özgür bir şekilde hareket edebilirsiniz. Genç tesettürlü kadınların kombinleri arasında yer alan sweatshirt ile eşofman modelleri de vardır.

Diğer giysi modelleri ile karşılaştırma yapıldığında oldukça rahat bir yapısı vardır. Ve sürekli kullanım yapılabilir. Okula ya da işe giderken gömlekler ile uyumlu olan kazak kombini de yapabilirsiniz. Kazakların kolu kısa olarak üretilen süveter modelleri de vardır. Bu kombin modeline eşlik edebilmesi için kolye modelleri kullanabilirsiniz. Kolyeler ile daha spor bir tarz yapabilirsiniz. 

Kapalı Kombinleri 

Kapalı kombinleri yaparken tesettür çizgilerine uyumlu olarak üretilen tunik modellerine bakabilirsiniz. Bu kombinler arasında tunik gömlek ve etek ile rahat ve göze hitap edebilen bir kombin yapılabilir. Buna ek olarak elbise modelleri ile de tarz bir stil yapabilirsiniz. Giysilerinizin diğer parçalarınız ile uyumlu olabilmesi için kumaşların uyumuna da özen göstermelisiniz.

Kumaşların birbirine yakın olanları aynı kombin içerisinde kullanılabilir. Örnek vermek gerekir ise kadife bir elbise ile uyumlu kombin yapabilmek için nubuk ayakkabı tercih edebilirsiniz. İkisi beraber kaliteli bir kombin yapmanıza yardımcı olur. Hazırlamış olduğunuz davet kombinini tamamlamak için eşarp modeli kullanabilirsiniz. Eşarbın 2 ucunu bağlamalısınız. 

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Haberler

 Büyükşehir şampiyonluklara doymuyor

Gösterdiği başarılarla adından sıkça söz ettiren Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü, şampiyonluklarına bir yenisini daha ekledi. Türkiye Judo Federasyonu tarafından...