Diğer Haberler

Hidayet Yiğit; ‘SYKD’nin Eğitim ve Kültür etkinlikleri sürecek’

-REKLAM-

Sakarya Yerel Kültür Derneği ile Türk KIZILAY Adapazarı Şubesi ortak İlk Yardım Eğitim Semineri düzenledi. 

Eğitim Programı ile ilgili bilgi veren SYKD Genel Sekreteri Hidayet YİĞİT; ‘SYKD Kadın Kollarımızın organize ettiği ve kadınlara verilen bu programa katılımın oldukça yüksek olması memnuniyet vericiydi. SYKD Kadın Kolları Başkanımız aynı zamanda Türk KIZILAY Adapazarı Şube Başkanı olan Nur GÜLŞAN’ın organizesini üstlendiği eğitim seminerini Sakarya KIZILAY Mesul Müdürü Cansu ÇANKA güzel bir sunumla gerçekleştirdi.

Hemen her gün evde iş yerinde sokakta caddede yaşadığımız tanık olduğumuz kazalarda ambulans ve ilgili sağlıkçıların gelinceye kadar neler yapılmasının gerektiğinin ele alındığı bu   eğitim seminerine AK Parti Sakarya Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan ve ilçe Kadın Kolları başkanları, BBP Sakarya Kadın Kolları Başkanı Sevda Dadaş ve KIZILAY Sakarya Kadın Kolları Başkanı Leyla Deniz Sakarya Yerel Kültür Derneğimizin kadın üyeleri de katılım sağladılar. 

 

Katılımcılara her zaman olduğu gibi geleneksel meşhur dartılı keşkek ikram ettik. Eğitim ve Kültür etkinliklerimiz sürecektir. İlgi gösterip zaman ayırarak katılım sağlayan tüm konuklarımıza  SYKD adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

- REKLAM -
spot_img
- REKLAM -

Son Haberler

Erenler’de devam eden altyapı çalışmaları nedeniyle o güzergah trafiğe kapatılacak

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Erenler’de hayata geçireceği dev altyapı projesi kapsamında Akşemsettin Caddesi’ni 3 Aralık Cumartesi günü trafiğe kapatacak. Gün...