Diğer Haberler

Karasu Sahil Parktaki çocuk oyun gurubu yeniledi

-REKLAM-

Karasu Belediyesi, tamamen kendi imkanlarıyla Karasu Sahil Parkta, yeni oyun grubu montaj çalışmalarını tamamlayarak çocukların hizmetine sundu.

Karasu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri sahil parkta bulunan, zamanla deforme olan ve kullanım ömrünü tamamlayan çocuk oyun gurubunu yeniledi.

“Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz ilçede aralıksız yaptığı çocuk oyun parkları ve yeşil alan çalışmalarına bir yenisi daha eklendi” diyen Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz ilçemiz genelinde birçok noktaya park ve dinlenme alanı hizmetleri sürdürürken belirli alanlarda da tadilat çalışmalarına devam ediyor. Son olarak Sahil parkımızda, zamanla deforme olan çocuk oyun parkımızın söküm çalışmasını gerçekleştirdik ve tamamen kendi imkanlarımızla yenileyerek çocuklarımıza hediye ettik. Amacımız minik yavrularımızın özgürce koşup oyunlar oynayabileceği alanlar oluşturmak. Bunun için de imkanlarımız ölçüsünde çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi. 

- REKLAM -
spot_img
- REKLAM -

Son Haberler

Erenler’de devam eden altyapı çalışmaları nedeniyle o güzergah trafiğe kapatılacak

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Erenler’de hayata geçireceği dev altyapı projesi kapsamında Akşemsettin Caddesi’ni 3 Aralık Cumartesi günü trafiğe kapatacak. Gün...