Diğer Haberler

Merter’de Toptan Şalın En Kaliteli Adresi Ayshan Moda

-REKLAM-

Merter’de birçok toptancı ticari işlevlerini sürdürmektedir. Önemli olan bu toptancılar arasında en uygun fiyattan kaliteli hizmeti sunabilmektir. Bu nedenle bir nebze şal toptancısı olan firmamız temelde toptan başörtülerin ticaretini yapmaktadır. Toptan şal ve toptan eşarp olarak gruplandırılan başörtülerin üretimi için kurulmuş olan firmamız Ayshan Moda olarak İstanbul Merter Tekstil Dünyasında 84 yılında açmış olduğumuz mağazamız ve atölyemizde kurulduğumuz yıldan bu yana kişiye özel tasarımlar ve fabrikadan toptan şal yine fabrikadan toptan eşarp satışlarımızı yapmaktayız. Toptan ve perakende satış yapan firmamızda, toptan şal fiyatlarının belirlenmesinde en önemli etken satışı yapılacak olan eşarp ya da şalın hangi markaya ait olduğu veya kişiye özel üretimi yapılan başörtü olup olmadığıdır. Merter’de bulunan toptan ucuz toptan şal ve toptan eşarp şalın adresi olmayı başarmış olan markamız yıllardır bu alanda rakipleri içerisinde en güçlüsü olmayı başarmıştır.

Ayshan Moda ve Tesettürde Toptancılığın Adresi

Ayshan Moda ve tesettürde toptancılığın adresifirmalara olduğu gibi kişilere özel toptan satışlarda bulunmasından dolayı ülke genelinde aranan tesettür markalarından biri olmayı başarmıştır. Toptan tesettür ve toptan tesettür giyimde aranan marka Ayshan Moda sayesinde ülke genelindeki tüm muhafazakâr bayanlar tekstil alışverişlerinde hem kendilerine özgü tasarımları yaptırarak kimsede bulunmayan şal ve eşarplara sahip olmuşlar hem de tasarruf etmişlerdir. Tesettürlü bayanlar alışverişlerinde perakende yerine toptan alımları seçtiklerinde daha karlı olduklarını görmüşleridir. Ancak ihtiyaç fazlası durumlarda ise perakende alımlar yapmışlardır. Fakat her iki durumda da kaliteyi ucuza getirmeleri söz konusudur. Tabi sezon içi durumlarda fiyat farkları gözlemlenmiştir. Sezon içi ve sezon sonu fiyatlar ne kadar farklı olsa bile Ayshan Moda müşterileri artık alıştıkları Ayshan kalitesinden vazgeçemez olmuşlardır. Bundan dolayı da alışveriş denince akıllarına gelen adreslerin başında Ayshan Moda gelmektedir.

İstanbul Merter Tekstil Dünyası ve Ayshan Moda

Toptancı ve perakende arasındaki alışveriş kar farkını insanlara öğreten bir tesettür markası olan Ayshan Moda 1984 yılından beri İstanbul kadınlarına hizmet vermektedir. Başlangıçta Ayshan Moda sadece İstanbul Merter Tekstil Dünyası’nda bulunan mağazası ve atölyesinde İstanbul muhafazakâr kadınlarına hizmet vermekteydi. Ancak değişen ve gelişen dünyaya ayak uyduran ve web sitesiyle sınırlarını aşan Ayshan Moda çok kısa bir zamanda gerçekten kendini aşmıştır. Artık Ayshan Moda ülke genelindeki muhafazakâr kadınlara hitap etmeye başlamıştır. Ancak bu durum Ayshan Moda’nın kendini daha da geliştirmesine engel olmamıştır. Başlangıçta sadece bulunduğu bölgeye seslenen Ayshan Moda, zamanla gözünü önce Türkiye geneline sonra dünya çapına dikmiştir. Siparişlerine yetişebilmek ve ürün yelpazesini genişletmek için bazı markalarla iş ortaklığına gitmiştir. Bu durum ürünlerin çeşitliliği ve toptan satışları sayesinde en çok tercih edilen tesettür e-ticaret siteleri arasında yer almasını sağlamıştır.

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Haberler

Pamukova’da Sıfır Atık Kütüphanesi Açıldı

Pamukova ilçesine ziyarette bulunan Sakarya İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı’nın katılımıyla Pamukova İmam Hatip Ortaokulunda gönüllü öğretmenlerin...