Diğer Haberler

Sakarya SMMMO’da Ruhsat Töreni Heyecanı

-REKLAM-

Sakarya Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası’nda Mali Müşavirlik sınavını başarı ile tamamlayanlara Danışma Meclisi’nde ruhsatları törenle takdim edildi. Programa katılım yoğun olurken heyecanlı dakikalar yaşandı.

Tören programına Oda Yönetim ve Danışma Meclisi Üyeleri’nin yanı sıra ruhsat almaya hak kazanan Mali Müşavirler’in yakınları da yoğun katılım sağladı. Ruhsat töreninin açılış konuşmasını yapan Sakarya SMMMO Başkanı Erdinç ATALAY meslektaşlarına, geleceğe ve mesleğe yönelik önemli mesajlar verdi.

Oda Başkanı Erdinç ATALAY, ruhsatları teslim ederken “Özveriyle ve fedakarlıkla geçirdikleri staj dönemini tamamlayarak aramıza yeni katılan Meslektaşlarımıza, çalışmalarında başarılar ve kolaylıklar dilerim, unutmayalım ki BizSüreklibüyüyenGÜÇLÜBirAİLEYİZ” dedi

Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası meslek mensubu üyelerine ruhsatları takdim edildikten sonra, 2022-2025 Dönemi Oda Meclisi 3. Toplantısını gerçekleştirdi. Oda Başkanı Erdinç Atalay’ın açılış konuşmasının ardından gündem maddeleri görüşüldü. Meclis Üyelerinin katkılarıyla mesleki konularla ilgili istişarelerde bulunuldu.

spot_img

Son Haberler

Eğitim için Sakarya’yı tercih eden öğrencilere sıcak karşılama

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, şehir dışından Sakarya’ya üniversite eğitimi için gelen öğrencileri terminalde kurulan bilgilendirme standında karşılıyor. Öğrenci şehri Sakarya’nın...