Diğer Haberler

Sarı: Biz kadınlarımıza inanıyor ve güveniyoruz

-REKLAM-

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı ve eşi Gülten Sarı, Karasu Belediyesinin kadın çalışanlarıyla 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle tertip edilen kahvaltı organizasyonunda bir araya geldi.

Sahil Park’ta gerçekleşen kahvaltı etkinliğinde Başkan Sarı, günün anlam ve önemini ifade eden kısa bir konuşma yaptı. Kadının değerini ifade eden Başkan, şu cümlelerle düşüncelerini ifade etti:

Bir Araya Gelmenin Mutluluğunu Yaşıyoruz

“8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle  çok kıymetli bayan personelimizle bir kahvaltı programı tertip ettik. Çalışma arkadaşlarımızla bu özel gün vesilesiyle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Genç ve Dinamik Bir Kadın Kadrosuna Sahibiz

Görüyorum ki oldukça genç ve dinamik bir kadroya sahibiz. Çalışma hayatınız, ilçemiz için yaptığınız ve yapacağınız başarılı hizmetlerle dolsun. Elinizde tuttuğunuz iş parlasın ve övüncümüze vesile olsun.

Kadın Eli Değen İşler Güzelleşir

Biz kadınlarımıza inanıyor ve güveniyoruz. Kadın eli değen işlerin güzelleştiğini düşünüyoruz. Hayatımıza anlam ve değer katan tüm hanımefendilerin Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum.”

Başkan Sarı, konuşmasının ardından başta eşi Gülten Hanım olmak üzere tüm bayanlara çiçek hediye etti.

Son Haberler

Akustik dinleme ile 7 ayda 2 milyon 650 bin metreküp su tasarrufu sağlandı

SAKARYA- SASKİ, bir damla suyun israf olmaması için akustik dinleme çalışmalarını 668 mahallede sürdürüyor. Dinleme çalışmaları ile yılın ilk...