Diğer Haberler

Serdivan Çocuk Akademisi’nde Yeni Dönem Başladı

-REKLAM-

Çocuklar için birbirinden güzel eğitimlerin yer aldığı Serdivan Belediyesi Çocuk Akademisi’nde 7 hafta sürecek olan dersler başladı.

28 Şubat – 15 Nisan tarihleri arasında haftanın beş günü birbirinden farklı ücretsiz atölye, ders ve diğer etkinliklerin yer aldığı Serdivan Çocuk Akademisi’nde, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri 3-12 yaş grubuna ait çeşitli atölye, ders ve etkinlikler gerçekleştirileceği belirtildi.

Başvuruların fikirvesanat.org adresinden yapılacağı bildirilirken sitede yer alan etkinlik takviminden atölye ve derslerin gün ve saatlerini takip edilebileceği ifade edildi.

Ramazan Okulu

Ramazan Ayı dolayısıyla 21 Mart – 15 Nisan tarihleri arasında Ramazan Okulu programı ile Kuran-ı Kerim ve Değerler Eğitimi Atölyesi, Ramazan ve Terimler Atölyesi, Tekne Orucu Atölyesi ile devam edeceği bildirildi.

Yeni yıl ile birlikte atölye içeriklerinin de yenilendiği Serdivan Çocuk Akademisi’nde Ebeveyn-Çocuk Atölyesi, Müzikli Masal Atölyesi, Hareket Gelişim Atölyesi, Geri Dönüşüm Atölyesi, Eğlenceli Oyun Atölyesi, Kukla ve Kurgu Atölyesi, Öz Bakım Atölyesi, Ebeveyn-Çocuk Rehberlik Atölyesi, Bilim Atölyesi, Matematik Atölyesi, Parkur Atölyesi, Duygularım Konuşuyor Atölyesi, Sanat Atölyesi, Porte Atölyesi, Karikatür Atölyesi, Tipografi Atölyesi, Akıl ve Zeka Oyunları Atölyesi , El Yapımı Kağıt Atölyesi gibi onlarca farklı atölye çocuklarla buluşuyor.

Son Haberler

Yusuf Alemdar 15 Temmuz gecesini anlattı: ‘Hainlerin saçtığı karanlık Sakarya’nın destanıyla aydınlandı’

15 Temmuz hain darbe girişimine karşı yazılan demokrasi zaferi, Sakarya’da yine aynı meydanda aynı ruhla canlandı. Çark Caddesi’nde kol...