Diğer Haberler

Turgut Babaoğlu: Sizlere Minnettarız

-REKLAM-

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Hendek Devlet Hastanesi başta olmak üzere, Hendek İlçe Sağlık Müdürlüğü, Hendek Sağlıklı Hayat Merkezi ve Hendek’te bulunan Aile Sağlığı Merkezlerinde görev yapan sağlık çalışanlarını ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

SAĞLIK ORDUSUNA TEŞEKKÜR

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle MHP KAÇEP Komisyon Başkanı Zübeyde Gürbüz ile birlikte ilk olarak Hendek Devlet Hastanesi Başhekimi Ünal Küçükyılmaz’a çiçek takdim etti. Başkan Babaoğlu, Hendek Devlet Hastanesi doktorları başta olmak üzere hastanede görev yapan sağlık çalışanlarına, Hendek İlçe Sağlık Müdürlüğü, Hendek Sağlıklı Hayat Merkezi ve Hendek’te bulunan Aile Sağlığı Merkezlerinde görevli tüm sağlık çalışanlarına çiçek takdim ederek 14 Mart Tıp Bayramlarını Kutladı.

BAŞKAN BABAOĞLU: SİZLERE MİNNETTARIZ

Başkan Babaoğlu Hendek Devlet Hastanesi’nin ardından Hendek İlçe Sağlık Müdürlüğü, Hendek Sağlıklı Hayat Merkezi ve Hendek’te bulunan Aile Sağlığı Merkezlerine ziyarette bulundu. Sağlık çalışanlarına kolaylıklar dileyip, vatandaşlara ise geçmiş olsun dileklerini ileten Babaoğlu, “Vatandaşlarımızın sağlığı için gece gündüz demeden her koşulda ve şartta fedakarca gayret gösteren sağlık personelimizin çalışmaları paha biçilemez. Kendisini, insana hizmet ilkesine adamış siz değerli doktorlarımızın ve kıymetli sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını kutluyorum. Zorlu pandemi döneminde en ön cephede mücadele eden sağlık ordumuzun siz değerli neferlerine bir kez daha şükranlarımı sunuyorum. Pandemi döneminde verdiğiniz mücadeleye ve fedakarlıklara hepimiz şahidiz. Bu kutsal mesleğe ve ülkemizin sağlık sektörüne verdiğiniz emeklerden dolayı teşekkür ediyorum. Tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyorum sizlere minnettarız” dedi.

Son Haberler

Yusuf Alemdar 15 Temmuz gecesini anlattı: ‘Hainlerin saçtığı karanlık Sakarya’nın destanıyla aydınlandı’

15 Temmuz hain darbe girişimine karşı yazılan demokrasi zaferi, Sakarya’da yine aynı meydanda aynı ruhla canlandı. Çark Caddesi’nde kol...