Diğer Haberler

Tütüncü ve Batmaz Ailelerinin Büyük Mutluluğu

-REKLAM-

Uzun yıllar basın ve bankacılık alanında yönetici olarak çalıştıktan sonra Pera Gayrimenkul Yatırım ve Danışmanlık Şirketini kurarak halen emlak sektöründe hizmet veren Tuncay ve Elif Tütüncü’nün oğulları Yiğit Tütüncü ile Erol-Rahmiye Batmaz çiftinin kızları Şeyma Batmaz düzenlenen nişan töreniyle evlilik yolunda ilk adımı attı.

Can Kına ve Düğün Salonunda kalabalık davetli topluluğunun katıldığı nişan töreninde genç çiftin yüzüklerini takan Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur, Yiğit ve Şeyma çiftine ömür boyu mutluluklar diledi.

Basın camiasında yakından tanınan Yalçın Akaltın, Atakan Çelik, Güven Hasbaş, Raif Ugan gibi isimlerin yanısıra Tütüncü ve Batmaz Ailelerinin akrabaları, arkadaşları ve sevenlerinin katıldığı nişan töreninde davetliler evlilik yolunda ilk adımı atan Yiğit ve Şeyma çiftini tebrik ettiler.

Evlatlarının ilk mürüvvetinde misafirlerini kapıda karşılayan Tuncay-Elif Tütüncü ve Erol-Rahmiye Batmaz çifti büyük heyecan yaşadılar. Muhammed Ögetürk Wedding (MOW) fotoğrafçılık ekibinin en özel anları kayıt altına aldığı nişan gecesinde davetliler, Tütüncü ve Batmaz Ailelerinin mutluluğuna ortak oldular.

DÜĞÜN 31 AĞUSOS’TA

Genç yaşta kayınvalide ve kayınpeder olmanın mutluluğunu yaşayan Tuncay ve Elif Tütüncü, düğün cemiyetinin 31 Ağustos’ta Beyaz Kelebek düğün salonunda yapılacağını belirterek tüm dostlarını şimdiden düğünlerine davet ettiler.

spot_img

Son Haberler