Diğer Haberler

Yalı Aile Sağlığı Merkezi Yeni Mekanına Kavuştu

-REKLAM-

Yalı Aile Sağlığı Merkezi 27.02.2023 itibariyle Yalı Mahallesi Sahil Caddesi No.93’teki yeni yerinde hizmet vermeye başladı.

Karasu Belediyesinin, iç dizaynla ilgili tüm masraflarını üstlendiği Yalı Aile Sağlığı Merkezi, yeni, ferah ve modern bir ortamda hasta kabulüne başladı.

Karasu Kaymakamı Ahmet Naci HELVACI ve Karasu Belediye Başkanı İshak SARI, Yalı Aile Sağlığı Merkezine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Sağlık Merkezinin doktor, hemşire ve çalışanlarını yeni yerlerine geçmeleri vesilesiyle tebrik eden Belediye Başkanı İshak SARI: “Uzun zamandır riskli bir binada ve sağlık hizmetleri için yeterli olmayan koşullar altında emek veren Aile Sağlığı Merkezi çalışanlarının, yeni bir mekana kavuşmuş olmaktan duydukları memnuniyeti görüyor ve mutluluklarını paylaşıyorum. Hem çalışanlar hem de sağlık hizmeti alan vatandaşlarımız için eskisiyle kıyaslanamayacak düzeyde güzel ve ferah bir ortama kavuşulmuş olması, buradaki hizmetin kalitesine de yansıyacaktır. Karasu Belediyesi olarak Yalı Aile Sağlığı Merkezinin iç dizaynıyla ilgili tüm maliyetini karşıladık. Halkımıza hizmet yolunda elimizden gelen desteği sunmaya her zaman hazırız. Vatandaşlarımızın ideal bir atmosferde hizmet alabileceği yeni sağlık merkezi, hepimize hayırlı olsun” dedi.

Son Haberler

Yusuf Alemdar 15 Temmuz gecesini anlattı: ‘Hainlerin saçtığı karanlık Sakarya’nın destanıyla aydınlandı’

15 Temmuz hain darbe girişimine karşı yazılan demokrasi zaferi, Sakarya’da yine aynı meydanda aynı ruhla canlandı. Çark Caddesi’nde kol...