Diğer Haberler

Sağlık Müdürlüğünden otopark açıklaması

-REKLAM-

Sakarya İl Sağlık Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yarın yapacağı toplu açılış töreni nedeniyle hastane yanındaki Orman Bölge Müdürlüğü ile AKOM’un yanındaki alanın otopark olarak kullanılacağı belirtildi.

Açıklamada, “2 Temmuz Cuma günü ilimize teşrif edecek olan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın programı doğrultusunda, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanemiz Kadın Doğum ve Çocuk Kampüsü alanında gerçekleşecek programa ilişkin gerekli çalışmalar kurumumuz tarafından yapılmıştır.

MAĞDURİYET OLMAMASI İÇİN

Program sırsında hastanemizde tedavi gören hastalarımız ile tedavi hizmeti almak için hastanemize gelecek olan vatandaşlarımızın olası herhangi bir mağduriyet yaşamaması için gerekli önlemler alınmıştır. Kampüs otopark alanı program için hazırlanmış olup, Hastanemiz yanında bulunan Orman Bölge Müdürlüğüne ait alan ile AKOM yanındaki alan otopark alanı olarak hizmet vermektedir. Tüm hasta giriş ve çıkışları düzenlenmiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” denildi.

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Haberler

Piri Reis Üniversitesi 54 Öğretim Elemanı alacak

Piri Reis Üniversitesi Rektörlüğü, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun ilgili maddeleri ile "Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği", “Öğretim Üyesi Dışındaki...