Diğer Haberler

Hilton Sakarya’da ilk otelini açıyor: Hampton By Hilton Sakarya

-REKLAM-

Hilton’a ait konaklama markası olan Hampton By Hilton, Sakarya’nın yeni yıldızı Hilloria İş ve Yaşam Merkezinde hizmete giriyor. Otel 22 Eylül Cuma günü kapılarını açacak.

REZERVASYONLAR AÇILIYOR

Sakarya’nın yeni iş ve yaşam merkezi Hilloria’da şehrin ilk Hilton oteli hizmete giriyor. Hilton oteller zincirinin markası olan Hampton By Hilton, 22 Eylül Cuma günü kapılarını açarak hizmete giriyor. Serdivan’ın merkezinde Hilloria ve İş Yaşam Merkezi içerisinde yer alan Hampton By Hilton, özel imkanları ve Hilton kalitesi ile Sakarya’nın hizmetine giriyor.

HİLTON KALİTESİ

Mas Otelcilik A.Ş. yatırımcılığında açılan Hampton By Hilton, bulunduğu lokasyonda yer alan imkanlar, hizmet kalitesi ve konforu ile öne çıkıyor. Kaliteli hizmet anlayışı ile konuklarına huzur ve güveni birlikte sunan Hampton By Hilton, resmi ve büyük açılışını ise önümüzde aylarda görkemli bir törenle yapacak. Açılışla ilgili otel yönetiminden yapılan açıklamada, “Sakarya’yı Hilton kalitesi ile tanıştırmaktan mutluluk duyuyoruz” denildi.

HAMPTON BY HILTON SAKARYA

Serdivan Hilloria AVYM’de hizmete girecek olan Hampton By Hilton 140 oda kapasitesi ile hizmet verecek. Twin, Queen ve King yatak tipleri ile konuklarını ağırlayacak olan Hampton By Hilton’da ücretsiz sıcak kahvaltı, Wi-fi ve Otopark hizmetleri de bulunacak. 2 toplantı salonu yer alan otelde ayrıca fitness merkezi de mevcut.

Son Haberler

Akustik dinleme ile 7 ayda 2 milyon 650 bin metreküp su tasarrufu sağlandı

SAKARYA- SASKİ, bir damla suyun israf olmaması için akustik dinleme çalışmalarını 668 mahallede sürdürüyor. Dinleme çalışmaları ile yılın ilk...