Diğer Haberler

Enver Tok: Esnafımız bizim her zaman baş tacımızdır

-REKLAM-

AK Parti Serdivan Belediye Başkan Aday Adayı Enver Tok, ilçedeki esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Tok, “Serdivan’da tüm esnaflarımızla uyum içerisinde çalışacağız. Esnafımızın beklentilerini ve ihtiyaçlarını göz önünde bulunduracağız. Esnafımız bizim her zaman baş tacımızdır” dedi.

ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

AK Parti Serdivan Belediye Başkan Aday Adayı Enver Tok, çalışmalarına tüm hızı ile devam ediyor. Serdivan’da esnaf ziyaretlerine devam eden Tok, ayrıca ilçedeki minibüs duraklarında şoför esnafı ile bir araya geliyor. Ziyaretlerinde çalışmalarından bahseden Tok, esnafların talep ve beklentilerini dinleyerek bu konularda fikirlerini dile getiriyor.

VAR GÜCÜMÜZLE SERDİVAN İÇİN

Ziyaretlerini değerlendiren Tok, “Şehrimizin göz bebeği Serdivan’ımız için tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Bu süreçte bizler için son derece önemli olan esnaflarımızla bir araya geliyoruz. Serdivan’da tüm esnaflarımızla uyum içerisinde çalışacağız. Esnafımızın beklentilerini ve ihtiyaçlarını göz önünde bulunduracağız. Esnafımız bizim her zaman baş tacımızdır. Serdivan’da Türkiye Yüzyılında esnafından sanayicisine, hizmet sektöründen öğrencisine, çiftçisinden üreticisine kadar tüm kesimleri kucaklayarak hep birlikte ilçemizi kalkındırmaya devam edeceğiz” dedi.

Son Haberler