Diğer Haberler

Fatih Turan: Serdivan için seferber olacağız

-REKLAM-

AK Parti Serdivan Belediye Başkan Aday Adayı Fatih Turan, “yeni dönemde depreme ve afetlere karşı dirençli, çevreye karşı sürdürülebilir, yenilikçi ve ekolojik üretimi destekleyen, peyzaj ve rekreasyon alanları, sosyo-kültürel cazibe merkezleri ile dijital ve yeşil dönüşüm odaklı bambaşka bir Serdivan için seferber olacağız” dedi.

ÇALIŞMALARA DEVAM EDİYOR

AK Parti Serdivan Belediye Başkan Aday Adayı Fatih Turan ilçede yürüttüğü seçim çalışmalarına tüm hızı ile devam ediyor. Turan, hemşehri dernekleri, sivil toplum kuruluşları ve esnaf ziyaretleri yaparak vatandaşlarla bir araya geliyor. Gittiği her yerde ilgi gören Turan, Serdivan için gelecek vizyonundan bahsederken, ilçede yapılabilecek çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunuyor.

GÖREVE HAZIRIZ

Turan, “Serdivan için düşüncelerimizi ve vizyonumuzu vatandaşlarımız ile paylaşıyoruz. Serdivan doğası, yaşam alanları, üniversiteleri, ticareti ve konumu ile büyük bir potansiyel barındırıyor. Son yıllarda bu konuda aldığı mesafe de ortada. AK Parti belediyeciliğini devam ettirerek Türkiye Yüzyılında Serdivan’ın geleceğini şekillendireceğiz. Serdivan’ı daha ileriye götürmek için göreve hazırız” dedi.

SERDİVAN’DAN ERDOĞAN’A TAM DESTEK

Turan ayrıca şunları kaydetti: “Vatandaşlarımızı ziyaret ettiğimizde, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a olan muhabbetlerini yakından görüyor ve bu sevgiden ilham alıyoruz Gerçekten de Serdivan’da AK Parti’ye olan teveccüh çok yüksek. Bu ilgi ve alaka bizlere güç veriyor. Serdivan bugün şehrimizin en önemli buluşma noktalarından biri haline gelmiştir. Sosyal yaşamın bu kadar canlı olduğu bir şehirde, ilçenin tüm dinamiklerini harekete geçirerek geleceğimizi daha güçlü şekilde planlamak istiyoruz. Eğitim, spor, kültür sanat, teknoloji, sosyal belediyecilik konularına odaklanarak çok önemli çalışmaları hayata geçireceğiz.”

SERDİVAN İÇİN SEFERBER OLACAĞIZ

Turan son olarak ise şunları söyledi: “Cumhur İttifakının desteği ve Büyükşehir Belediyemiz ile koordineli olarak, Bakanlıklardan sıkı takip ile birer birer tüm projelerimizi hayata geçireceğiz. Dezavantajlı kesimler ile yaşlıları, gençleri, çocukları önceleyen, ama toplumun tüm kesimlerini kucaklayan hemşehrilerimizin önceliklerine duyarlı belediyecilik sergileyeceğiz. Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılına girerken, yeni dönemde depreme ve afetlere karşı dirençli, çevreye karşı sürdürülebilir, yenilikçi ve ekolojik üretim odaklı, peyzaj ve rekreasyon alanları, sosyo-kültürel cazibe merkezleri ile dijital ve yeşil dönüşüm odaklı bambaşka bir Serdivan için seferber olacağız.”

Son Haberler

TGF 69. Başkanlar Konseyi Gebze’de Başladı

KOCAELİ / Gebze- Türkiye Gazeteciler Federasyonu 69. Başkanlar Konseyi toplantısı Gebze Gazeteciler Cemiyeti’nin ev sahipliğinde başladı. Türkiye’nin dört bir yanından...