Diğer Haberler

Zafer Partisi’nin Büyükşehir adayı Cihan Kolip

-REKLAM-

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, 2024 Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde Cihan Kolip’in Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olduğunu duyurdu.

Zafer Partisi Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak Cihan Kolip’i belirledi. Kolip, 2019’da Millet İttifakı’nın Büyükşehir adayıydı. Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, “2019 Millet İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı olarak sorumluluk üstlenen Uzm. Dr. Cihan Kolip, Zafer Partisi Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı olarak görevlendirilmiş, saha çalışmalarına başlamıştır. Dr. Kolip’in sığınmacı ve kaçak sayısının azaltılması, depreme yönelik kentsel dönüşüm ve hafif raylı sistem projeleri başta olmak üzere bir çok sosyo kültürel projeleri ile Sakarya’nın desteğini kazanacağına inanıyorum. Sakarya’da Türk Milleti’nin Zafer’i için Cihan Kolip” dedi.

Kaynak: https://sozsakarya.com/haber/18606678/zafer-partisinin-adayi-kolip

 

Son Haberler

TGF 69. Başkanlar Konseyi Gebze’de Başladı

KOCAELİ / Gebze- Türkiye Gazeteciler Federasyonu 69. Başkanlar Konseyi toplantısı Gebze Gazeteciler Cemiyeti’nin ev sahipliğinde başladı. Türkiye’nin dört bir yanından...