Diğer Haberler

Transfer Baskı Modelleri ve Sistemleri Tekno Final’de

-REKLAM-

Gelişen baskı teknolojisi, farklı figürlerin ve tasarımların birçok noktaya aktarılmasına imkân verir. Transfer baskı sistemleri sayesinde özel kağıtlar üzerinde yer alan tasarımlar, ısı ve belirli bir oranda basınç uygulanarak uygun zeminlere aktarılır. Bu işlemin yapılması için profesyonel ekipmanlara ihtiyacınız vardır. Hem tekli hem de set halinde satılan ürünler ile farklı yüzeylere yapacağınız işlemler neticesinde, en iyi sonuçları elde edebilirsiniz. Makinelerden boyalara, kağıtlardan yazıcılara kadar aradığınız her şey, Tekno Final’de yer alır.

Transfer Baskı Makineleri

Baskı sürecinde harcadığınız zamanı ciddi anlamda azaltan ve pratik kullanım olanağı sunan makineler, işinizi daha profesyonel bir şekilde gerçekleştirmenize de yardımcı olur. Tekno Final bünyesinde hem küçük hem de büyük işletmelere hitap eden ürünler vardır. Transfer baskı sistemlerinde kullanılan makinelerden bazıları; şapka, tabak, kupa, kalem ve fincan gibi üzerine uygulama yapılacak eşyaya göre farklılaşır. Otomatik, tam otomatik ve mini hobi olarak sınıflandırılan modeller de vardır. Ekonomik bir alışverişin ayrıcalığını yaşamak isteyenler, toptan süblimasyon baskı seti de satın alabilir. Bu setlerin içerisinde makinenin yanı sıra yazıcı, mürekkep, kağıt, teflon ve ısı bandı yer alır. Yüksek dayanıklılık sergileyen mürekkepler, kullanıldıkları yüzeylerde uzun yıllar kalıcılığını sürdürür. Kaliteli kağıtlar da bu kalıcılığın korunmasına yardımcı olur.

Transfer Baskı Sistemlerinin Fiyatları

Transfer baskı modeli, bir yüzeye uygulanacağı zaman yeterli ısı ve basınç ile desteklenmezse modelin istenildiği şekilde yüzeye yerleşmesi mümkün değildir. İster tekstil ürünlerine ister hediyelik eşyalar üzerine baskı yapılsın, işinizi kolaylaştıracak ürünlere sahip olduğunuz takdirde daha yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Küçük girişimciler ve hobi olarak baskı işi yapmak isteyenler de Tekno Final’in kaliteli ürün gamından istediği makineleri, setleri satın alabilir.

Tekno Final, tüm ürünlerinde her zaman uygun fiyat seçenekleri sunar. Bu sayede aynı anda farklı özelliklere sahip cihazlara sahip olarak işinizi büyütebilirsiniz. Aynı zamanda mürekkep ve kağıt gibi yardımcı gereçleri satın almanız da kolaylaşır. Siz de Teknofinal ayrıcalıklarıyla tanışarak ihtiyacınıza uygun transfer baskı malzemelerine sahip olabilirsiniz.

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Haberler

MHP’li mahalle temsilcileri sertifikalarını aldı

Milliyetçi Hareket Partisi Adapazarı teşkilatı "mahalle temsilcileri sertifika takdim" programlarına devam ediyor. Yenikent bölgesinden sonra kuzey köyleri temsilcilerine de sertifikaları...