Diğer Haberler

Tüm Popüler Oyunları İndirme

-REKLAM-

Site kapsamında Android uygulama ile birlikte bütün oyunları web sitesi üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Tüm özellikler ve indirme ile birlikte en popüler Android uygulamalar kapsamında oyunlar tarafınıza sunulur. Kullanıcılara sunulan en iyi özellikler ve en iyi sistem ile birlikte oyun oynamaya  daha fazlası sunulmaktadır.  Android uygulamalar kapsamında oyunları ücretsiz bulabilir ve indirme işleminiz de size yardımcı olunur. Teknolojinin  gelişmesi ile birlikte Android uygulamalarda oyunların ücretsiz bir şekilde bulunması, indirilmesi başlı başına kocaman bir sorun haline dönüştü. Bu kapsamda site üzerinden oyunları ücretsiz bir şekilde rahatça indirebilirsiniz. Aynı zamanda sitenin en son uygulamalar kısmı, en çok oy alan uygulamalar kısmı, en çok görüntülenen uygulamalar kısmı da bulunmaktadır.

En Çok Oy Alan Uygulamalar

Üzerinde en çok olan uygulamalar arasında WhatsApp, Instagram, Messenger, Clash of Clans, TikTok uygulamaları yer almaktadır. Uygulamaların son sürümlerini rahat bir şekilde indirebilir ve ücretsiz bir şekilde bunlardan yararlanabilirsiniz. Sistem üzerinden indirmek istediğiniz uygulamaya tıkladıktan sonra APK indir butonu yer alır, APK indir butonuna tıkladıktan sonra talep ettiğiniz uygulama telefonunuza indirilir. Aynı zamanda burada size güncelleme tarihi, gereksinimler, boyut, sürüm zamanı, oylama miktarı da gösterilmektedir. Uygulamanın sosyal bir uygulama mı, oyun uygulaması mı olduğu da belirtilmektedir. Modu ise cihaza göre değişiklik gösterir. İndirmek istediğiniz uygulamanın tanımı ve son sürüm modu da bulunmaktadır. Bu sistem sayesinde tüm Android uygulamaları ve oyunları ücretsiz bir şekilde telefonunuza indirir ve dosyaların kolayca tarafınıza iletilmesini ve bu dosyalarla bağlantı kurulmasını sağlarsınız. Aynı zamanda buradan kullanıcıların bilgileri toplanmaktadır. Bu bilgiler saklanır ve üçüncü kişilerle paylaşılmaz. Aynı zamanda site üzerinde tarafınıza sunulan tüm hizmetler için geçerlidir.

KAYNAK: https://emonm.com/

- REKLAM -
spot_img
- REKLAM -

Son Haberler

TGS Genel Başkanı Sakarya’daydı

Bölge ziyaretleri kapsamında Sakarya'ya gelen Türkiye Gazeteciler Sendikası Genel Başkanı Gökhan Durmuş, Sakarya Gazeteciler Cemiyeti, Söz Sakarya Gazetesi, Yenigün,...