Diğer Haberler

Agora’da Cumhuriyet Bayramı Şiirler, Danslar ve Gösterilerle Kutlanacak!

-REKLAM-

Cumhuriyet’in kuruluşunun 98. yılında özel gösterilere ev sahipliği yapacak olan Agora Alışveriş Merkezi, günün anlam ve önemine uygun etkinlikler ile ziyaretçilerine unutulmaz bir bayram havası yaşatacak.

Agora’da Cumhuriyet Bayramı Şiirler, Danslar ve Gösterilerle Kutlanacak!

Agora Alışveriş Merkezi; Cumhuriyet’in kuruluşunun 98. yılında Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve Türk Bayrağı sevgisinin önemini vurgulamak için özel kutlamalara ev sahipliği yapacak. Özteb Okulları ve Mefküre Okulları işbirliği ile 29 Ekim Cuma günü anaokulu, ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin katılımı ile kutlama etkinlikleri gerçekleştirilecek. Saat 14.00’de Mefküre Okulu öğrencilerinin “Dalga Dalga Bayrağım”, “Atam İzindeyiz”, “Cumhuriyet Özgürlüktür” sahne gösterisi ile başlayacak kutlamalarda keyifli anlar yaşanacak. Ardından Özteb Okulları’nın kutlaması saat 16.00’da İstiklal Marşı’nın okunması ve saygı duruşunun ardından okul müdürünün konuşması ile başlayacak ve 17.00’a kadar devam edecek.  Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde, milletten alınan güçle kurulan Cumhuriyet’in, 98. Yıldönümüne özel hazırlanan Cumhuriyet Sergisi ise 25-29 Ekim tarihleri arasında giriş kat sergi alanında misafirlerin ziyaretine açık olacak.

Agora Alışveriş Merkezi, bu anlamlı ve önemli günde Cumhuriyet’in kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, kahraman silah arkadaşlarını hep beraber anmak ve Cumhuriyet’in kuruluşunu kutlamak için tüm Sakaryalıları etkinliklere davet ediyor.

spot_img

Son Haberler

Sağlıklı beslenme ve düzenli spor için 10 öneri

SUBÜ Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Görevlisi ve Sporcu Beslenmesi Danışmanı Melike Nur Eroğlu, yaz aylarının yaklaşması ile birlikte sağlıklı...