Diğer Haberler

Arifiye’de Öğretmenler Günü Anısına Fidan Dikildi

-REKLAM-

Öğretmenler günü anısına, Arifiye Gölya Tabiat Parkına elli adet fidan dikildi. 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Arifiye Belediyesi tarafından Arifiye Gölya Tabiat Parkında bulunan Yüzüncü Yıl Hatıra Ormanına 50 adet fidan dikildi.

Programa, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç,  Arifiye’deki çeşitli Okullardan öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu yaptığı açıklamada; ”24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla, İl Milli Eğitim ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerimiz tarafından düzenlenen etkinlikle, fidanlarımızı toprak ile buluşturduk. Dünyamızın ve yaşadığımız çevrenin daha güzel, daha yeşil olması için güzel bir etkinlik.  İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze teşekkür ediyorum. Şimdiden kıymetli öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü kutluyor, nice güzel, başarı dolu Öğretmenler Gününe kavuşmalarını diliyorum.”  dedi. 

Son Haberler

TGF 69. Başkanlar Konseyi Gebze’de Başladı

KOCAELİ / Gebze- Türkiye Gazeteciler Federasyonu 69. Başkanlar Konseyi toplantısı Gebze Gazeteciler Cemiyeti’nin ev sahipliğinde başladı. Türkiye’nin dört bir yanından...