Diğer Haberler

Büyükşehir’in Gündüz Gece dergisine vatandaşlardan büyük ilgi

-REKLAM-

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan hizmetleri, çalışmaları ve devam eden projelerin detayları gibi birçok konuda yayınlanan Gündüz-Gece Dergisi, Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından 16 ilçede vatandaşlara ulaştırılıyor.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin yayınladığı ‘Gündüz-Gece’ dergisinin şehir genelinde dağıtımı devam ediyor. Büyükşehir eliyle gerçekleştirilen çalışmalara, hizmetlere ve projelere değinen vatandaşların detaylı bilgileri almasını sağlayan Gündüz-Gece Dergisi, Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından 16 ilçede vatandaşlara ulaştırılıyor. Ekipler pazar yerlerine, resmî kurumlara ve bölge esnaflarına dergiyi elden ulaştırıyor. Vatandaşların yapılan hizmetleri, gerçekleştirilen çalışmaları ve yapımı devam eden projelerin detaylarına ulaştığı Gündüz-Gece Dergisi, vatandaşlar tarafından büyük ilgiyle takip ediliyor.

Son Haberler

TGF 69. Başkanlar Konseyi Gebze’de Başladı

KOCAELİ / Gebze- Türkiye Gazeteciler Federasyonu 69. Başkanlar Konseyi toplantısı Gebze Gazeteciler Cemiyeti’nin ev sahipliğinde başladı. Türkiye’nin dört bir yanından...