Diğer Haberler

Memoli Zengin Yeni Proje Tekliflerini Değerlendiriyor

-REKLAM-

2016 yılında Best Child Model Of The World yarışmasında birinci olan Memoli Zengin o yıldan beri adından  söz ettirmeyi  başaran isimlerden biri oldu. Modellik mesleğinin kapısını açan yarışmadan sonra adını duyuran Memoli Zengin ufak yaşlarda kameralar önünde deneyim kazanarak  bir komedi filminde ki performansının ardından müzik dünyasına da adımını atıp adından söz ettirmeyi başarmıştır. Model ve oyuncu Memoli Zengin genç yaşına rağmen birçok başarılı işe imza atmış yetenekli kişiliği ile bilinmektedir.

Ülkemizi Başarı İle Temsil Etti

42 ülkenin katıldığı Best Child Model Of World yarışmasında birinciliği eldeeden Memoli Zengin aldığı tescil ve duruşu ile birçok hayran kitlesine sahip oldu. Ufak yaşlardan itibaren bulunduğu ortamlarda birçok ünlü ile yan yana gelmiş olan oyuncu aynı karede ünlülerle birlikte poz verme imkanı bulmuştur. Birçok gencin hayallerini süsleyen bir organizasyondan birincilik elde eden oyuncu ülkemizi başarılı bir şekilde temsil etmiştir. 

Mehmet Zengin Kariyeri Yerine Oyunculuğu da Ekledi 

2008 yılında Recep İvedik Eyvah Eyvah gibi  filmlerde oynayarak oyunculyk kariyerine de adım atan genç oyuncu ve model Memoli Zengin tarzı ile herkesin ilgisini çekmeyi başardı. Oyunculuk eğitimini Ayla Algandan alan genç model müzik ve oyunculuk kariyeri ile beraber Türkiye de idol mankenlerden örnek aldığını da belirtmekte. Tüm gözleri üstüne çeken genç oyuncu film ve dizi tekliflerini de değerlendirirken modellik tekliflerinde ünlü markaların da gözünden kaçmayan isimlerden biri. Hayran kitlesi müzik ve sinema dünyasında yer aldığından oldukça popüler olmasını sağlasa da genç oyuncu sporda da başarılara imza atan umut vaad eden bir sporcu olma ünvanını da elde etmiş durumda.

Dizi ve film ve defilelerde akla gelen isimlerden biri olarak bilinen Memoli Zengin spor yaşamında kick boks dersleri de alarak ünvanına sporculuğu da eklemiş bulunuyor. Rinklerde rakiplerinin karşısına çıkmada da kararlı olan oyuncu  Japonyada Kırızın Kick Boks dövüş sporu ile Britanyalı rakibi ile karşılaşarak rakibini nakavt etmiş ve bu spor için dersler almaya başlamıştır. Müzik modellik ve spor hayatının içinde olan oyuncu sağlıklı yaşam tarzı ve beslenmeye özen veren kişiliği ile popüler olma yolunda hızlıca ilerlemektedir. 

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Haberler

Arifiye Ruhunda Gençlik Rüzgârı

1937 yılında kurulan Arifiye Öğretmen Lisesi mezunlarının Türkiye’ye örnek olan geleneksel buluşmaları ülkenin her yerinden katılan mezunlarla devam ediyor. 40...