Diğer Haberler

Mustafa Genç, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı

-REKLAM-

Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

Başkan Genç, halkın haber alma ihtiyacına hizmet eden basın camiasını takdir ettiğini dile getirerek; “Basın camiası yerelde ve ulusalda, bilginin her geçen gün çoğaldığı günümüz dünyasında halkın doğru bilgiye ulaşabilmesi için hayati bir rol üstleniyor. Üstlendiği rolü toplum çıkarlarını göz önünde bulundurarak doğru, tarafsız, objektif ve özel hayata saygı gibi ilkeler doğrultusunda hayata geçiriyor.

Kamu vicdanının sesi olan gazetecilerimiz

Mesleğini icra ederken bir anlamda kamu vicdanının sesi olan gazetecilerimizin zor şartlar altında meslek etiğinden taviz vermeden çalışmalarını sürdürmeleri takdire şayandır. Gazetecilerimiz toplumun bilgilenmesini sağlamak ve bilincini arttımak gibi önemli bir görevi tüm bu şartları dikkate alarak yerine getiriyor.

Özveri, inanç ve güvenle

Tüm bu şartlar altında büyük bir özveri, inanç ve güvenle çalışmalarını gerçekleştiren halkın doğru bilgiye ulaşması için her koşulda görevini icra eden muhabirinden, editörüne, yazarlarından, matbaa çalışanına kadar tüm gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlarım. Hayatlarında ve mesleklerinde sağlık ve başarı dilerim.” ifadelerine yer verdi.

Son Haberler

TGF 69. Başkanlar Konseyi Gebze’de Başladı

KOCAELİ / Gebze- Türkiye Gazeteciler Federasyonu 69. Başkanlar Konseyi toplantısı Gebze Gazeteciler Cemiyeti’nin ev sahipliğinde başladı. Türkiye’nin dört bir yanından...