Diğer Haberler

Rönesans Diş Hekimliği ailesi canlı müzik eşliğinde eğlenceli saatler geçirdi

-REKLAM-

Rönesans Diş Hekimliği Ekibi, 2. yaşını büyük bir coşkuyla kutladı. 01.12.2023 tarihinde Otel On7 Pablos’ta düzenlenen etkinlik, kurum çalışanlarını bir araya getirerek keyifli anlar yaşattı. Kurum Müdürü Yakup Emre EKŞİ’nin konuşmasıyla başladı.

Müdür Ekşi, Rönesans diş hekimliği çalışanlarına özel kişiselleştirilmiş sertifikalar sunarak ekibin özverili çalışmalarını ödüllendirdi. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar lezzetli yemekler eşliğinde devam eden etkinlik, Otel On7 Pablos’un sunduğu canlı müzik performansları ile renklendi.

Rönesans Diş Hekimliği ailesi, canlı müzik eşliğinde dans ederek eğlenceli saatler geçirdi. Eğlence ve neşe dolu bu gece, çalışanların bir araya gelmesi ve güçlü bağlar kurması açısından unutulmaz anılar bıraktı.

Rönesans Diş Hekimliği Yönetim Kurulu Başkanı Alperen KAYALAR, bu özel günün anlam ve önemine dair, “Bu 2 yıl içinde elde ettiğimiz başarılar, birlikte geçirdiğimiz güzel anılar, Rönesans Diş Hekimliği ailesinin birbirine olan güçlü bağlarını pekiştirdi. İlerleyen yıllarda da aynı birlik ve başarıyla yol alacağımıza inanıyorum.” dedi.

Rönesans Diş Hekimliği Başhekimi Raşid KIZILARSLANOĞLU, gurur verici başarılar ve güçlü bir aile bağının birleşimini hatırlatarak, çalışanların özverisi için teşekkür etti.

Bu özel gün, Rönesans Diş Hekimliği ailesinin birlikte kutladığı anlamlı bir dönüm noktası oldu. Başarılar dolu geçmişin ve birlikte geçirilen kaliteli zamanın hatırlanacak güzel bir anı olarak kalacağı kesin. Rönesans Diş Hekimliği ekibi başarı dolu yıllara her geçen gün daha emin bir şekilde adım atıyor.

Son Haberler