Diğer Haberler

Acar: Siyonizm insanlık için büyük bir tehdittir

-REKLAM-

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Aralık kültür sanat etkinlikleri Nehir Çikolata Evinde “Gazze’ye Giden Yol” konulu söyleşi programı ile devam etti.  Moderatörlüğünü Zeki Bulduk’un üstlendiği programda konuşan Sadettin Acar, siyonizmin insanlık için büyük bir tehdit olduğunu söyledi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Aralık kültür sanat etkinlikleri “Gazze’ye Giden Yol” konulu söyleşi programı ile devam etti. Nehir Çikolata Evinde gerçekleşen ve moderatörlüğünü Zeki Bulduk’un üstlendiği buluşmaya Yazar Sadettin Acar konuşmacı olarak katıldı.

Dünyanın savaş alanına dönmesi küçük bir kıvılcıma bakıyor

8 milyar nüfusun olduğu dünyada 25 milyon nüfusa sahip bir toplumun bu kadar yekün tutulmasını sorguladığını aktaran Yazar Sadettin Acar, “Kötüler, korkaklar, kendi peygamberlerini katlettiler. Bunlar geçekten insanlık için başlı başına bir tehdittir. Özellikle siyonist olanlar, bu fikri benimseyenler ve bunun üzerinden siyasi bir grup ortaya koyanlar insanlık için büyük bir tehdit. Dünyanın bir savaş alanına dönmesi bu katil ve hainlerin yaptıkları yüzünden küçücük bir kıvılcıma bakıyor. Kur-an’ı Kerim’in her iki sayfasından birinde ya beni İsrail’e ile başlayan ayetler çıkar. 412 ayette İsrailoğlulları anlatılıyor“ dedi.

Gazze’den sonra zihnim dumura uğradı

Konuşmalarını tamamlayan yazar Sadettin Acar’ın ardından söz alan programın moderatörü Zeki Bulduk, “Hamas ve İsrail arasında esir takası yapılmasının hemen ardından Batı Şeria’da 161 Filistinliyi suçsuz yere tutukladılar. İsrail bunu bahanesiz ve göstere göstere yaptı.  Gazze’den sonra zihnim dumura uğradı“ dedi. Program sonunda kitap çekilişi yapılarak programa gelen misafirlerden 5 şanslı kişiye Yazar Sadettin Acar’ın Sıkı Adamlar kitabı hediye edildi. Yazar Sadettin Acar, okuyucuları için kitaplarını imzaladı.

Son Haberler

Yusuf Alemdar 15 Temmuz gecesini anlattı: ‘Hainlerin saçtığı karanlık Sakarya’nın destanıyla aydınlandı’

15 Temmuz hain darbe girişimine karşı yazılan demokrasi zaferi, Sakarya’da yine aynı meydanda aynı ruhla canlandı. Çark Caddesi’nde kol...